BLOG:CMS :: Support Forum

Support Forum for BLOG:CMS

You are not logged in.

#1 04.04.2008 10:19

hOSTi
BLOG:CMS Junior
From: Slatinany, Czech republic
Registered: 21.08.2006
Website

Vlastní formát adres Fancy URL

Zdravím!

Chtěl jsem si upravit formát adres na - například - http://mujweb.cz/clanek/nazev-clanku. Nastavil jsem si vše v .htaccess, takže když jsem takovou adresu zadal, server prohlížeči "podstrčil" adresu s item, ale mně se v adressbaru ukazovalo clanek. Tady by tedy problém nebyl.

Dále jsem potřeboval, aby systém takové adresy generoval - editoval jsem tedy v globalfunctions.php řádek $link = $CONF['ItemURL'].'/item/'.$title;, kde jsem item přepsal na clanek. Všechno fungovalo; až na to, že se mi na vrchu stránky vypisovaly tyto chybové hlášky:

Code:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at d:\dev\easyphp1-8\www\blog-cms\admin\libs\globalfunctions.php:1) in d:\dev\easyphp1-8\www\blog-cms\admin\libs\globalfunctions.php on line 407

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at d:\dev\easyphp1-8\www\blog-cms\admin\libs\globalfunctions.php:1) in d:\dev\easyphp1-8\www\blog-cms\admin\libs\globalfunctions.php on line 408

Poradíte někdo, prosím, co s tím? Díky!

Board footer